HAKKIMIZDA

Bey Çim Hazır Rulo Çim Peyzaj ve Çevre Düzenleme olarak Bursa Karacabey’de 2015 yılı Mart Ayı’nda faaliyete başladık. Karacabey’de yapmış olduğumuz hazır rulo çim üretiminin yanına yakın il ve ilçelere montaj hizmetini de ekleyerek işimizi genişletmeye yöneldik. Hem çim üretimi yapıyor hem de uygulamasını yapıyor olmamız müşterilerimiz ile aramızda doğal bir güven oluşturdu. Çünkü çim alanların canlılığını devam ettirme konusunda müşterilerimize net bilgi ve garanti vermekteyiz.  Çimlerin canlı olması ve bu durumu formda devam ettirmesine garanti vermek zor bir vaattir. Bu durumu aşmak için detayları önemseyerek hareket ediyoruz. 

Hazır rulo çim işimize ilave olarak otomatik sulama sistemi kurulumu da yapmaktayız. Sulama sistemlerinde az su ile çok canlı alanları inşa edebiliriz. Sulama sisteminin çalışma prensibi ile suyu çim alanlara yöntemli bir şekilde ulaştırıyoruz. Kurulum sırasında gölge ve güneşli alanlara dikkat ediyoruz. Malzeme kalitesinden asla ödün vermeden , her şartta uzun yıllar çalışabilecek ürün kullanmaktayız.

Müşterilerimizin hazır rulo çim , otomatik sulama sistemi ve bahçe toprağı ihtiyaçlarına ilave olarak çalı ve ağaçlandırma hizmetide sunmaktayız. Genelde çit bitkileri olarak adlandırılan ürünleri kullanmaktayız. Yürüyüş yolları için çalılar , sınırlara yaklaştıkça ağaçlar ile çevrenizi güzelleştirebiliriz. Bu ürünlerin nizami ekilmesini önemsiyoruz.

Hazır rulo çim firması olmamıza rağmen tohumlama yöntemi ile yeşil alanlar elde etmeyi de severek yapıyoruz. Bazı müşterilerimizin zamanla alakalı önceliğinin olmaması durumunda bunu yapabiliriz. Hatta bu durum sizleri ekonomik açıdan neredeyse yarı yarıya rahatlatacaktır. Son dönemlerde özellikle 2020 yılından itibaren piyasanın kontrolsüzce fiyat artışı göstermesi bizi bu yönde çözüm sunmaya itmiştir. Tabi istenilen çim alan büyüdükçe maliyette ona göre artış göstermektedir. Özellikle 100 metrekare üzeri bahçelerin tohumlama yöntemi ile yapılması mantıklıdır. Evet küçük bahçeler , büyük bahçelere göre nispeten hazır rulo çim yapılabilir ama bahçe büyüdükçe çim tohumu ekimi ile yapılması çeşitli çözümler sunmaktadır. Bu konu ile ilgili verdiğimiz hizmetler bölümünde tohumlama yöntemi ile çim alan oluşturma konusuna daha detaylı değindik. Burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İşimizin en önemli noktası ise bahçenin alt yapı durumudur. Bu durum bahçenin toprağını , su akar yönünü , üzerine basılmaya dayanıklı hale getirilmesini bir arada değerlendirmekten geçer. 

Bey Çim olarak doğayı ve yeşili seviyoruz. Arkamızda hiç mutsuz müşteri bırakmadık. Müşterilerimize uzun yıllar kullanabileceği bahçeler armağan etmekteyiz.Tamamladığımız her projede ekosisteme bir katkı daha sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.