HAKKIMIZDA

Bey Çim , Bursa – Karacabey ‘ de oldukça geniş üretim kapasitesine sahip hazır rulo çim markasıdır.

Bey çim, hazır çim üretim kapasitesini, titiz, düzenli, kaliteli ve hızlı hizmet anlayışı ile her yıl artırmaktadır. Ülkemizde önemi giderek artan ihtiyaçlar doğrultusunda yurt genelinde önemli peyzaj uygulamalarına imza atmıştır. 

Dünya standartlarına uygun olarak yetiştirdiğimiz üstün kaliteli çimlerimiz, yetiştirmenin her aşamasında, tecrübeli ve uzman ekibimiz tarafından sürekli denetim altında tutulmaktadır. Hazır çim üretiminin en temel şartı olan yetiştirme sahasının her türlü yabancı ot, hastalık ve zararlılardan arındırılması en son teknoloji ile gerçekleştirilmektedir.

Karacabey ovası içinde doğanın maksimum nimetlerinden faydalanılarak, hastalık ve zararlılardan ari, tertemiz bir ortamda üretilen Bey Rulo Çim, kullanıldığı bütün alanlarda doğadan aldığı bu nimetleri cömertçe müşteri ve kullanıcılarına sunmaktadır.

Bey Çim olarak farklı türlerin karışımından yetiştirdiğimiz hazır çimlerimiz, hızla kendilerini yenileme yeteneğine sahip, her türlü ortama rahatça adapte olabilen, genetik olarak yıpranmalara, bozulmalara ve hastalıklara karşı dayanma güçleri yüksek olup, sertifikalı ithal tohumların ekimi ile yetiştirilmektedir.

Türkiye şartlarına uygunluğu geliştirilmiş olan tohumların ekimi ile yetiştirilen çimlerimiz Bey Çim markası ile pazarlanmakta, firmamızın uzman ekipleri ile uygulanmakta ve istenildiği takdirde bakımları yapılmaktadır.