Hazır Rulo Çim

Bursa ‘ da hazır rulo çim ürünümüz ile elit mekanlara cevap vermekteyiz. Firma olarak bir çok profesyonel tarafından tercih ediliyoruz. Çünkü Avrupa Standartlarında serme çimen satmaktayız

hazır rulo çim ürün kalitemiz
ürün kalitemiz

Ürünümüzün başlıca özelliği arasında rulo kalitesi gelmektedir. Önemli bir detay olan rulo kalitesi müşterilerimize sorunsuz işçilik deneyimi sağlamaktadır.Piyasa fiyatları üzerinde satılan serme çimen firmamız tarafından garantilidir.

Hazır Rulo Çim Özellikleri

Ürünümüz koyu yeşildir ve sık dokusu ile oluşumunu tamamlamıştır. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi kesim kalitesi çok yüksektir. Nakliye , işçilik veya istif gibi iş yükünü ortadan kaldırmaktadır. Temel olarak 4 ‘ lü karışımdır ama içerisinden ayrışan varyeteler sayesinde 6 ‘ ya ulaşır. Çimler üzerine basmaya dayanıklıdır ve az su isterler. Ayrıca kendini çabucak yenilemektedir. Bu sayede deformasyonu önler.

Hazır Rulo Çim Teknik Bilgileri

Bu kısımda metrekare cinsinden kilo ve ölçü bilgileri yazmaktadır. 1 metrekare rulo çim 22.5 kg. ile 25 kg. arasında değişiklik gösterir. Piyasaya göre metrekare başına 10 kilogram daha hafif ürün sunarız. Bu da sizin iş yükünüzü azaltır. Yani 100 metrekare çim 2.500 kilogram gelmektedir.

Ruloların 1 adeti yarım metrekare yer kaplar. Yani 2 adet rulo 1 metrekare çim ölçüsüne sahiptir. Teslimat sırasında ürünler talep edilen metrekare ölçüsüne göre 2 kat sayı ile teslim edilmektedir. Bu da demek oluyor ki örneğin 100 metrekare bir teslimatta size 200 adet rulo ulaşacaktır.

Hazır Rulo Çim Fiyatları

Ürünümüzün fiyatları m2 cinsinden belirlenmiştir. 2022 yılı için belirlediğimiz 1.sınıf ürünümüzün arazide satış fiyatı 45 TL + KDV ‘ DİR. Nakliye dahil değildir. Ayrıca garanti kapsamındadır.

Nakliye bilgisi hakkında detaylı bilgi için whatsapp simgesini tıklayınız.

Ürünümüz piyasa fiyatlarına göre 2 veya 3 TL gibi pahalı satılmaktadır. Çünkü bakımları çok iyi yapılmış profesyonel bir üretimdir. İşçilik ve zaman konusunda vurgulamak istediğimiz hususlar püf noktalarıdır. Memnun kalmanız açısından bunları önemseyip takdirinize sunduk. Bunların yanı sıra ayrıca garanti sunarız. Canlı satılan ve bu kriteri devam ettirecek ürünümüzü tercih ettiğinizde 20 yıllık çim ihtiyacınızı kusursuz karşılamış olursunuz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz