Hazır Rulo Çim Uygulaması

Bey Çim olarak hazır rulo çim hizmetinde Bursa ‘ nın en tecrübeli firmasıyız. Ortaya koyduğumuz her iş dalı için müşterilerimize garanti vermekteyiz. Firma olarak 7 yıldır Bursa ve ilçelerinde iyi işler ortaya çıkardık. Rulo çim ürünümüzü 3 farklı yöntemle satmaktayız. Bu yöntemler arazide satış , nakliyeli kapıda ödeme imkanı ve uygulamalı çim alan oluşturma yöntemidir.

Arazide Rulo Çim Satışı

Metrekare bazında ölçüler ile rulo çim ürünü arazimizden satın alabilirsiniz. Çim ürün hakkında kilogram vb. teknik detayları merak ediyorsanız tıklayınız.

Kapıda Ödeme İmkanı

Müşterilerimizin sıkça talep ettiği yöntemlerin başında gelir. Özellikle perakende ölçülere sahip müşterilerimiz için oldukça avantajlıdır. Genelde bir kaç müşterimize ürün göndermeye çalışır ve nakliye yükünü azaltırız. Kapıda ödeme imkanı sayesinde alış veriş güvenli hale gelir.

Uygulamalı Çim Alan Oluşturma

Hazır rulo çim ürünümüzü uygulamalı , diğer bir deyişle montajlı olarak yapmaktayız. Toprak ilavesi , nakliye , kaba ve ince tesviye v.b. gibi aşamalar bizim sorumluluğumuz altında olup garanti kapsamındadır. Bu işlem için bahçenizin keşfi bizim için çok önemlidir. Genelde müşterilerimizle rulo çim yapılacak alanı beraber inceleriz. Yaşanabilecek olumlu ve olumsuz etkenleri değerlendirir ve uzun yıllar kullanabilecekleri iş sunarız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz