Hazır Rulo Çim Üretimi

Bursa ‘ da hazır rulo çim işimiz ile markayız. Üretim periyotunu özenle yerine getirmekteyiz. Üretilen tüm ürünlerimiz AB STANDARTLARINDADIR. Gerek sık dokusu gerekse yeşil yapısı oldukça göz alıcıdır. Hazır rulo çim alanlarımız ziyarete açıktır. Dilediğiniz zaman gelebilirsiniz.

Bey Çim olarak Bursa ‘ dan ülkemizin her yerine hazır rulo çim göndermekteyiz. En yoğun çalışma alanımız Marmara Bölgesidir. Özellikle Bursa müşterilerimiz bizi çokça tercih eder.

Hazır Rulo Çim Fiyatları

2022 yılı için belirlemiş olduğumuz hazır rulo çim fiyatı 45 TL + KDV ‘ dir. Metrekare başına arazide satış fiyatıdır. Ürünlerimize fatura kesilmektedir. Bu fiyata nakliye dahil değildir.

Rulo çim ürünümüz fiyat olarak ürün kalitesini karşılamaktadır. Oldukça hafif , işçiliği kolay ve nakliyesi basittir.

Rulo Çim Ürünümüzün Teknik Özellikleri

Boyut

Hazır rulo çim ürünlerimiz 110 cm * 45 cm boyutundadır. Her biri aynı ölçüdedir. Rulo kalitesi yüksektir. Bu sayede işçilik kolaylığı sağlar ve tutunmasını güçlendirir. Yarımşar metrekare halinde olup 2 adet rulo 1 metrekare yapmaktadır.

Ağırlık

Hazır rulo çim ürünümüzün her biri 12 – 13 kg ağırlığındadır. Ürünlerimizin metrekare başına düşen ortalaması 25 Kg.’dır. Nakliye edeceğiniz metrekareyi 25 ile çarptığınızda net rakama ulaşırsınız.

Karışım

Bursa ‘ da hazır olarak üretilen çimler 4 ‘ lü karışımdadır. Üzerine basılmaya , susuzluğa dayanıklı niteliktedir. 12 ay yeşilliğini korur. Marmara Bölgesi için idealdir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz