Hazır Rulo Çim Ekimi ve Uygulama

Firma olarak rulo çim ekimi ve uygulama hizmeti de vermekteyiz. Yapacağımız çim uygulaması ile müşterilerimize uzun yıllar sorunsuz kullanabileceği yeşil alanlar sunuyoruz. Ayrıca iş tesliminde sizleri aydınlatıcı bilgiler ile donatıyor , uzman bir müşteri olarak bırakıyoruz. Belki uygulama işini kendiniz de planlıyor olabilirsiniz. Eğer toprak alanım küçük ve bu işlemi kendim de halledebilirim diyorsanız ; sizin için hazırladığımız çim hakkında merak edilenler kategorisine göz atabilirsiniz.

Rulo çim ekimi montaj ve uygulama hizmetimizin temel olarak kapsadığı konular şu şekildedir :

  • Toprak alanın temizlenmesi
  • tırmıklama , tesviye ve mastar çekme
  • nakliye
  • hazır rulo çim
  • rulo çimlerin taşınması
  • çim yayım işlemi
  • alanın temiz bir şekilde bırakılması
Hazır Rulo Çim ve montajı hizmeti
Hazır rulo çim uygulama ve ekimi sırasında kaydettiğimiz görseldir. Alanın hazırlanışına ve rulo çimlerin kalitesine dikkat çekmek için ekledik.

Yapmış olduğumuz tüm çalışmalarda veya giriştiğimiz tüm işlerde bu hizmetleri ince ayrıntısına kadar yapmaktayız. Çünkü rulo çim ekimi ve uygulamasının temeli zemin etüdünden geçer. Size uzun yıllar kullanacağınız çim alanı tam manasıyla tesviye edilmiş ve detaylı şekilde bırakıyoruz. Elbette vermiş olduğumuz hizmet bununla sınırlı kalmıyor. Bazı müşterilerimizin bahçesinde kullandığı toprağı yetersiz veya bu işe elverişsiz buluyoruz. Bu gibi durumlarda ise toprak ilavesi , gübreleme gibi işlemler de sunmaktayız. Biz bölgenin hazır rulo çim montaj ve uygulama konusunda en güçlü firmasıyız. Yedi yıla ulaşan deneyim ile hemen hemen Marmara Bölgesi ‘ nde girilmedik site veya müstakil ev ya da semt bırakmadık. Ayrıca ödemelerimizi iş tesliminde talep eder ve güven sunarız. İş tesliminden önce herhangi bir ödeme kabul etmez ve işimize garanti sunarız.

Sizlere rulo çim ekimi ve uygulaması hakkında verdiğimiz hizmeti aktardık. Hazır rulo çim üretim faaliyetleri için veyahut arazilere ait daha fazla görsel için tıklayınız.

Alacağınız hizmette memnuniyet garantisi vardır. Eğer uzun yıllar yeşil alanlara sahip olmak istiyorsanız firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Ayrıca çoğu zaman referans odaklı çalışmaktayız. Genelde işlerimiz bir önceki müşterimizin tavsiyesi üzerine gerçekleşir. Sizi de mutlu müşteriler arasında görmek isteriz.

ETİKETLER:
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz