PEYZAJ ve HAZIR RULO ÇİM ÜRÜN

Peyzaj ve Hazır Rulo Çim Ürün

Peyzaj ve hazır rulo çim dış mekan çalışmalarında , çevre düzenlemelerinde sıkça karşılaştığımız terimlerdir. Özellikle son yıllarda artan yapılaşma beraberinde peyzaj sektörünü harekete geçirmiştir. Öyle ki ; peyzaj kelimesinin ne anlama geldiği son yıllarda önem kazanmıştır. Peyzaj , belli bir uyum dahilinde ve metotla doğal yollardan veya insanlar tarafından yapılan bir düzenleme , tasarım işidir. 

Hazır rulo çim ve peyzaj arasında sıkı bir ilişki vardır. Hazır rulo çimlerin yer örtücülüğü ve görüntü olarak kattığı doğallık sektörün büyük kısmını oluşturur. Peyzaj çalışması yapılan alanların elverdikçe tamamında çim kullanılmaktadır. Hatta sektörün çevre düzenleme kısmına bakacak olursak %70-80 gibi büyük oranını oluşturur. Hal böyleyken gelinen son noktada peyzaj rulo çim ihtiyaçlarını çokça arttırmış , perakende kullanıcının ilgisini çekmiştir.

Dış mekan peyzaj çalışmalarında hazır rulo çim olmadan bu  işlem kendini göstermeyebilir. Her ne kadar  en pahalı ve olgun bitkilere bütçe ayrılsa bile , çimin vereceği yeşil görüntü olmadan peyzaj çalışmaları yarım kalmış izlenim verecektir. Yandaki resimde sizlere peyzaj çalışmasında kullanılmış olan rulo çim ürünümüzü göstermekteyiz.  Ayrıca çeşitli peyzaj mimarları , bahçıvan ve çiçekçilerin ürünlerimizi kullandığı peyzaj çalışmalarından örnekler için TIKLAYINIZ.

Son yıllarda ülkemizde artan inşaat sektörü ve sektörde faaliyet gösteren bir çok müteahitin ürünlerimizi sıkça kullandığını belirtmek isteriz. Ürünlerimizi pratikliği ve kalitesinden dolayı tercih eden sektör ortaklarımız , ürünün canlı bir ürün olduğunu ve bu canlılığı korumak için gerekli bakım şartları yerine getirilmiş ürünler olması gerektiğini gayet iyi bilmektedirler. Üretim arazilerimizden belli başlı rulo çim görüntüleri için TIKLAYINIZ.

PEYZAJ SEKTÖRÜNDE BAZI İŞ ORTAKLARIMIZ

  • PEYZAJ MİMARLARI
  • ZİRAAT MÜHENDİSLERİ
  • MÜTEAHİTLER
  • PEYZAJ UYGULAMACILARI
  • BAHÇIVANLAR
  • ÇİÇEKÇİLER
  • SİTE YÖNETİMLERİ
ETİKETLER:
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz