Çim Tohumu Ekimi

Firma olarak tohumlama yöntemi ile çim ekimi yapmaktayız. Bu yöntemde başarı oranımız çok yüksektir. Ayrıca tüm hizmetlerimizde olduğu gibi çim tohumu ekimi işinde de garanti sunmaktayız.

Tohumlama yöntemi ile çim alan oluşturmanın bir çok kriteri vardır. Bunlardan bazıları doğru mevsim tercihi veya tohum karışım çeşidi gibi etkenlerdir. Bu ihtiyacı belirlemek için firmamız tarafından keşif yapılmalıdır. Ayrıca zemin çalışması , toprak kalitesi gibi ardından gelen etkenler ise dikkat edilmesi gereken noktalardır. Bunlar size uzun yıllara dayanan bir çözüm için önemlidir.

Müşterilerimizin bir çoğu bizden üzerine basılmaya dayanıklı yeşil alan isterler. Bizde onların bu taleplerine kendimize has tekniklerle cevap verebiliriz. Çünkü biz firma olarak Bursa ‘ da hazır rulo çim üretmekteyiz. Üretime çim tohumu ekimi yöntemiyle başlarız. Bu işin püf noktası diyebileceğimiz bir çok detayı bilmekteyiz. İşte bu yüzden memnuniyet garantisini çok kolay vermekteyiz.

Ayrıca belirtmeliyiz ki : tohumla yapılan işlerde karışım türü , çeşit ve miktarını biz seçeriz. Yani bunu sizlerin mevcut kriterlerine bakarak karara bağlarız.

Tohumlama yöntemi serme çime nazaran daha hesaplıdır. Eğer vakit probleminiz yoksa güvenle tercih edebilirsiniz.

Tohumlamanın bir kaç dezavantajından bahsedecek olursak eğer yabancı otlarla mücadele karşımıza çıkar. Fakat bu sorunu ilaçlama ile pekala halledebiliriz. Sadece ilk etapta göze hoş gelmeyecektir. Diğer bir husus alanın 60 gün kadar kullanıma kapalı kalmasıdır. Çünkü mevcut alana atılan tohumlar filizlenme aşamasında olacağı için üzerine basılması zarar vermektedir.

Firma iletişim numaramız 0224 676 09 38 ‘ dir. Diğer seçenekler için tıklayınız.

Çim tohumu ekimi - Karacabey Hazır Rulo Çim
Karacabey Hazır Rulo Çim arazilerine ait çim tohumu ekimi
ETİKETLER:
Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
Bir Yorum Yaz