RULO ÇİM

Hazır Rulo Çim

RULO ÇİM

25 Mart 2020 Rulo Çim 0

Rulo Çim Nedir?

Rulo çim , belli bir yetiştirme süresi geçirmiş çim alanların , makine yardımı ile topraktan düzenli bir şekilde kesilmesi ile elde edilmektedir.


Rulo Çim Nasıl Yetişir?

Yetişme süresi rulo çimde çok önemlidir. Boş tarlaya ekili çim tohumları en az 8 aylık bir süre içinde kökleşir. Kökleşen çim tohumları toprağı alttan örerek kesilebilir olmasını sağlar. Bu kökleşme ne kadar güzel olursa , yani bakımları yapılmış , gübresi atılmış ve yabancı ottan arındırılmış olursa rulo kalitesi de o kadar güzel olacaktır. Farklı görseller ve üretim fotoğrafı için tıklayınız.Rulo Kalitesi Bu İşin Püf Noktasıdır

Hazır rulo çimde , rulo kalitesi kendini karşıdan belli etmektedir. Yani derli-toplu ve toprağı dağılmayan rulo elde edilmiş olmalı. Yoksa dağılan veya kopma yaşanan ruloların toprak alana yayılması ve canlılığı devam ettirmesi mümkün değildir. O yüzden peyzajda kullanılan hazır rulo çim ürünün rulo kalitesine çok dikkat edilmeli.Yanda  sizlere sunduğumuz fotoğraf rulo kalitesi yüksek ürünlerimize aittir. SATIŞ TEMSİLCİSİ İLE İLETİŞİM İÇİN TIKLAYINIZ.