Hazır Rulo Çim

Hazır Rulo Çim

Hazır Rulo Çim

28 Mart 2020 Rulo Çim 0

Hazır Rulo Çim Nedir?

Hazır rulo çim , tohum yöntemiyle ekilmiş arazilerin rulo şeklinde kesilmesiyle elde edilmiş ürüne denmektedir. Bu elde etme işi çim tohumlarının toprağı alttan sağlıklı ve sıkça sarmasını kesim yöntemi ile gerçekleşir. Çimlerin hazır hale gelebilmesi için 6 – 8 aylık bir süre zarfında profesyonel bakıma alınması gerekir. Bu bakım şartlarını eksiksiz ve kaliteli ürünlerle gerçekleştiren firmamız aradığınız kaliteyi sizlere sunacaktır. 


Hazır Rulo Çim Kalite Farkları

Hazır rulo çim , dediğimiz üzere belirli bir yetiştirme süresine tabi tutulur. Bu süreçte kökleşerek kesim kolaylığı sağlar. Bu bakım zamanı arasında tam düzen sağlamış ve bakımsızlıktan dolayı sağlamamış ürünler arasında doku kalitesi farkı , renk farkı , rulo kalitesi farkı bulunmaktadır. Yandaki resimde gördüğünüz ürün üretim arazilerimize ait görseldir. Ayrıca daha farklı ürün görselleri için tıklayınız.


Hazır Rulo Çim Çeşitleri

Hazır rulo çim , çeşit itibarı ile güneşli toprak alan ihtiyaçları ve yarı gölge toprak alan hazır rulo çim ihtiyaçlarına göre 2 ye ayrılmaktadır. Bizim ürettiğimiz ürünlerin çoğu güneş ihtiyacı bulunan ürünlerdir. Ayrıca hazır rulo çimler üzerine basmaya dayanıklı olup , su ihtiyacına fazla ihtiyaç duymazlar. İlk baş yapılan uygulama sonrası 2-3 gün düzenli su ister ardından ise düzenli sulandığında su ihtiyacı azalmaktadır. Bu gerekli ve öncelikli bilgiler satış sonrasında müşterilerle detaylı şekilde paylaşılmaktadır. Çeşitli ürün görselleri için tıklayınız.


Hazır Rulo Çim Sevk Bilgileri

Hazır rulo çim palet üzerine istif edilme yöntemi ile sevk edilir. Sevk işlemi kilo gram bilgileri aşağıda  yazmaktadır. Hazır rulo çim araziden sizlerin gönderdiği veya firmamız tarafından ticari nakliye araçları belirli bir bedel karşılığı ile bulunmaktadır. Piyasaya göre hesaplı nakliye bedelleri ile gönderim sağlamaktayız.


Hazır Rulo Çim Ebat Bilgileri

Hazır rulo çim , metrekare hesabıyla satılmaktadır. Metrekare birim fiyatı üzerinden net rakamlar için iletişim bölümünden ulaşınız. 

Hazır rulo çim ürün ölçülerimiz 1 rulo adeti yarım metrekaredir. ‘ rulo bir metrekare yapmakla beraber gönderilen ürünler metraj olarak net gönderilmektedir.  Ağırlık olarak 1 rulo ağırlığı 15 ile 17,5 kilo gram arasında değişiklik gösterir. Yani metrekaresi 30 kilo gram ile 35 kilo gram arasına tekabül eder. 100 metrekare = 3.000 – 3.500 Kilo gram.